Найбільша в Україні сирна паличка

 

25 вересня 2013

 Організатори І Національного свята сиру повідомили про ще одну родзинку заходу – рекордну сирну паличку! Вона буде дуже смачною і дуже великою - довжиною 3 метри і вагою близько 80-ти кілограм – тому вистачить на всіх!

   Готуватимуть смачну «рекордсменку» протягом 2-х днів із сиру «Російський»  ТМ «Вапнярка». ТМ «Вапнярка» шанує і примножує традиції сироваріння, застосовуючи високі технології і зберігаючи автентичний смак, саме тому було обрано для приготування сирну паличку. Оскільки вона є однією з традиційних страв, які готуються на основі сиру, тому  технологія її приготування може передати незрівнянний смак сиру «Російський».  

 Вчені, які досліджують історію кулінарії, вважають сир однією з найдавніших страв на Землі. Дехто називає батьківщиною сиру Близький Схід, інші вважають його корінним європейцем.

  Як би то не було, всі сходяться на тому, що немає, мабуть, жодної країни, де б не був який-небудь свій, національний, відомий з давніх пір рецепт приготування цього чудового продукту чи став із нього. А сирна паличка – це одна з улюблених страв французів.

Окрім сирної паличики на святі можна буде скуштувати величезне канапе, вагою 140 кілограмів. 

Нагадаємо, що І Національне свято сиру відбудеться 18-20 жовтня у столиці на території ВДНГ. 

 

ILoveMilk.info

 

 

Генеральний спонсор


ОФІЦІЙНІ СПОНСОРИ


ПАРТНЕРИ


МЕДІА партнери