«Клуб сиру» на І Національному святі сиру

 

19 вересня 2013

      Ще одним офіційним спонсором І Національного свята сиру в Україні стала компанія «Клуб сиру», яка є одним із провідних лідерів з виробництва натуральних твердих сирів в Україні. Основною виробничою потужністю являється Канівський маслосирзавод – одне з найбільших сироварних підприємств в Україні, який входить в компанію «Клуб сиру». Завдяки високоякісній сировинній базі, багаторічному досвідові, майстерності та прагненню бути кращими у своїй галузі, продукція  неодноразово брала участь у всеукраїнських конкурсах, де відзначена золотими і срібними медалями та гідно оцінена експертами та  споживачами.

Асортимент сирів, який виробляється під ТМ «Клуб сиру», налічує понад 15 позицій. Особливою увагою та попитом у споживачів користується власна розробка – сир твердий «Дитячий» з ніжним вершковим смаком, та пониженою кількістю солі; цей сир збагачено біфідобактеріями та ацидофільною палочкою, які позитивно впливають на травний процес. Його рекомендовано вживати як джерело кальцію, вітамінів та мінералів, а також корисних жирів для підтримки росту кісток та організму в цілому.

Сир «Дитячий» схвалено Українським НДІ Харчування МОЗ України, рекомендовано дітям від 3-х років.

  І національне свято сиру пройде 19-20 жовтня цього року у Києві. Киян та гостей столиці радуватимуть конкурсами, вікторинами та призами. Організатор заходу – всеукраїнський соціальний проект «Я люблю молоко», створений у 2012-му році за підтримки Асоціації виробників молока (АВМ).

ILoveMilk.info

 

 

Генеральний спонсор


ОФІЦІЙНІ СПОНСОРИ


ПАРТНЕРИ


МЕДІА партнери