У Києві відбудуться сирні перегони як у Великій Британії

 

30 вересня 2013

Торговельна марка «Вапнярка» виступить офіційним спонсором першого Національного свята сиру, яке відбудеться 19-20 жовтня на території столичного експоцентру, повідомляє офіційний сайт власника групи компаній «Інтер-Фуд».
На святі киян і гостей столиці радуватимуть конкурсами, вікторинами, призами та дегустаціями. За підтримки ТМ «Вапнярка» вперше в Україні відбудеться захоплюючий атракціон — 
сирні перегони. У світі подія відомазавдяки 200-річній британській традиції — влаштовувати перегони за головкою Глостерширського сиру. Переможець конкурсу отримає подарунок від ТМ «Вапнярка» — головку «Російського» сиру.
   Гості свята будуть встановлювати сирні рекорди. Так, наприклад, за підтримки ТМ «Вапнярка» буде зафіксовано рекорд України з випікання найдовшою
 сирної палички. Крім цього, відвідувачі заходу зможуть поласувати сирами ТМ «Вапнярка» у фірмових дегустаційних павільйонах.
Серед іншого — виступи зірок української естради, плетіння сулугуні з канатів, дегустація фондю з крекерами. Малюки зіграють в молочний боулінг і зможуть подоїти корів, а дорослі — спробувати свої сили в родео, іграх «Angry Birds» і «Закохані в сир». Всі гості свята візьмуть участь у виготовленні дерева бажань, на яке кожен зможе повісити власну мрію у вигляді поробки. А справжні цінителі сиру отримають можливість продемонструвати свої знання у конкурсі на впізнавання видів сирів. 
Організатором першого Національного свята сиру виступив
 Всеукраїнський соціальний проект «Я люблю молоко», заснований в 2012 році за підтримки Асоціації виробників молока (АВМ). Його мета — популяризація молока і молочних продуктів.

ILoveMilk.info

 

 

Генеральний спонсор


ОФІЦІЙНІ СПОНСОРИ


ПАРТНЕРИ


МЕДІА партнери