Сир Бринза

 

Бринза (бриндза, бриндзя) – сичужний розсільний сир, виготовлений з овечого молока за допомогою ферменту з натурального сичуга свійської худоби. Зазвичай білого кольору, ззовні нагадує домашній сир, має солоний смак. Виготовляють у вигляді округлих головок вагою до 1 кілограма.

Цей сир займає окреме місце серед всіх різновидів сирної продукції. Він є досить популярним продуктом в Болгарії, Румунії, Росії та Україні. Бринзу додають в вироби з тіста, супи, закуски, існує велика кількість рецептів салатів з бринзи.

Користь бринзи, як продукту харчування, полягає у великій кількості особливо цінних вітамінів групи В, А, Е, багата вона мікроелементами, мінеральними речовинами. Цей старовинний продукт харчування є виключно цінним джерелом білка для організму людини. Інгредієнти, що входять в бринзу - молочний цукор, білки, жири, мінеральні речовини з легкістю здатні доповнити відсутній необхідний харчовий баланс організму людини. Всього 100 грамів бринзи дозволяють людині забезпечити необхідний запас кальцію на цілий день. За смаковими властивостями та технологією виробництва бринзи схожим є грецький сир фета.

В Україні смачну бринзу виробляють наступні компанії:

 

 

Генеральний спонсор


ОФІЦІЙНІ СПОНСОРИ


ПАРТНЕРИ


МЕДІА партнери